bluszczyk - komentarze



SIEDZE TU SAMA...CZEKAM NA CIEBIE...ZAUWAŻ TO...BO ILE GWIAZD NA NIEBIE...TYLE DNI JA BEDE CZEKAC NA CIEBIE mój ideale...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2005 :: 19:18 :: dup34.internetdsl.tpnet.pl

bluszczyk

nowy blog juz w budowie
12.12.2005 :: 18:40 :: cye162.internetdsl.tpnet.pl

Kama

Szanowmi i kochani znajomi Konczy sie zywot tego bloga i to dzięki łaskawemu TALKOWI który na w dupie swoich blogowiczów którzy płaca za każda pierdołe do blogów !! Ja zapłacviłam po to by mi hasło ktos zmienił a serwer ma to w dupie bo mu sie nie opłaca mi odzyskac hasła bo nie kupie ponownie domeny , miejsca na grafike i innych pierdół jakie oferuja Ostrzegam TALK to portal który nie dba o ludzi tylko o swoje interesy
02.12.2005 :: 18:19 :: cye162.internetdsl.tpnet.pl

bluszczyk

Ja juz spotkałam ideała choc daleki mi On ciałem dusza wciaz przy mnie a Ja przy nim
30.11.2005 :: 23:35 :: cye138.internetdsl.tpnet.pl

PaquL

a ja znowu oczywiscie czepiam sie grafiki i twierdze, że fajny rysunek (publicznie sie nie wypowiadam na temat uczuć bo nie moge sie skupić gdy tyle myśli lata wokół mojej głowy... a pozatym i tak dobrze wiesz o co biega z moim szaleństwem ;p ) ;p
30.11.2005 :: 22:11 :: 195.150.236.218

ramael

Czekalem, wierzylem, znalezc nie moglem.

Pozwolilem sprawom toczyc sie samym i milosc sama zapukala do zamknietych na kilka kłódek drzwi.. a ja je tylko otworzylem. Teraz jest mi po prostu dobrze.
Żyj chwilą. Marzenia przeradzają się czasem w dążenia a te w obsjesje, które nas pożerają i zaślepiąją nie pozwalając znaleźć tego, czego naprawdę szukamy. Czego szukasz? Sama nie wiesz.. wszystkiego dobrego
29.11.2005 :: 19:39 :: cye138.internetdsl.tpnet.pl

Czekaj cierpliwie choćby niewiem co a na pewno kiedyś sie zjawi... I życze Ci tego =)
Talk.pl :: Wróć